VI Міжнародна науково-практична конференція “Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії”

VI Міжнародна науково-практична конференція "Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії"

11-12 листопада 2021 року кафедрою заводської технології ліків та кафедрою технології ліків НФаУ було проведено VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії».
Конференцію внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій на 2021 р. (Посвідчення № 418 Українського інституту науково-технічної і економічної експертизи від 16 вересня 2020 року).

Конференція проводилася у двох форматах: в режимі on-line (усна доповідь, стендова презентація з публікацією матеріалів) або заочно (тільки публікація). Пленарне засідання проводилося у режимі Zoom-конференції.

У роботі конференції взяли участь представники України, Грузії, Узбекистану: Київського національного університету технологій та дизайну, ПрАТ “Фарамацевтична фірма”, “Дарниця”, ЛНМУ імені Данила Галицького,
Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, ВНМУ ім.М.І. Пирогова, Дніпровського державного аграрно-економічного університету, Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу Житомирської обласної ради, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Івано-Франківського національного медичного університету, Запорізького державного медичного університету, НУБіП України, ІПКСФ НФаУ, Фахового коледжу НФаУ, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Tbilisi State Medical University, ashkent Pharmaceutical Institute.

Організаційний комітет висловлює вдячність учасникам за плідну та цікаву роботу наукового заходу й бажає всім міцного здоров’я, добробуту, нових наукових звершень!

Матеріали конференції