Відповідальний за профорієнтаційну роботу:

Котенко Олександр Михайлович, професор, доктор фармацевтичних наук


Робота із закладами загальної середньої освіти та вищими навчальними закладами І-ІІІ р.а. (медичного та фармацевтичного напряму підготовки).

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи університету і кафедри, за кафедрою закріплені наступні навчальні заклади м. Харкова, Харківської та Херсонської областей:

  1. Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової
  2. Куп’янська гімназія № 1 (Харківська обл.)
  3. Куп’янська гімназія № 2 (Харківська обл.)
  4. Куп’янська гімназія № 3 (Харківська обл.)
  5. Куп’янський НВК № 7 (Харківська обл.)
  6. Курилівський ліцей (Харківська обл.)
  7. Харківська ЗОШ I-III ступенів № 39
  8. Харківська ЗОШ I-III ступенів № 59

 

 

 

 

 

 

 

 

   9. Харківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 79

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  10. Харківська ЗОШ I-III ступенів № 92

  11. Харківська ЗОШ I-III ступенів № 115

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Профорієнтаційна робота є важливим фактором, який забезпечує залучення абітурієнтів до університету. Крім того робота з профорієнтації показала активну присутність кафедри в освітньому просторі університету. Профорієнтаційна робота на кафедрі здійснюється з моменту її заснування.

Основна мета: надання профорієнтаційної підтримки учням в процесі вибору профілю навчання і сфери майбутньої професійної діяльності.

Завдання профорієнтаційної роботи кафедри – це можливість ознайомитися з історією, структурою університету, професорсько-викладацьким складом, навчальним процесом, студентським життям, а також з працевлаштуванням наших випускників.

На початку кожного навчального року на засіданні кафедри «Технології ліків» затверджений план профорієнтаційної роботи кафедри на навчальний рік.

Представники кафедри забезпечують адміністрацію освітніх установ і учнів інформаційними матеріалами, запрошують на День відкритих дверей.

На базі навчальних закладів  проведяться мультимедійні презентації університету і знайомство зі спеціальностями НФаУ. Профорієнтаційна робота проводиться не тільки серед школярів, але і їх батьків. Вплив батьків на своїх дітей досить велика. Тому важливо допомогти і батькам зробити правильний вибір майбутньої професії своїх дітей.

Кафедрою запропоновано закладам загальної середньої освіти перелік лабораторних занять, лекцій, тематичних екскурсій для учнів 7-11 класів, які проводяться кафедрами на базі Національного фармацевтичного університету.