Відповідальний за профорієнтаційну роботу:

Котенко Олександр Михайлович, професор, доктор фармацевтичних наук


Робота із закладами загальної середньої освіти та вищими навчальними закладами І-ІІІ р.а. (медичного та фармацевтичного напряму підготовки).

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи університету і кафедри, за кафедрою закріплені наступні навчальні заклади м. Харкова, Харківської та Херсонської областей:

 1. Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової
 2. Куп’янська гімназія № 1 (Харківська обл.)
 3. Куп’янська гімназія № 2 (Харківська обл.)
 4. Куп’янська гімназія № 3 (Харківська обл.)
 5. Куп’янський НВК № 7 (Харківська обл.)
 6. Курилівський ліцей (Харківська обл.)
 7. Харківська ЗОШ I-III ступенів № 39
 8. Харківська ЗОШ I-III ступенів № 59

 

 

 

 

 

 

 

 

   9. Харківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 79

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  10. Харківська ЗОШ I-III ступенів № 92

  11. Харківська ЗОШ I-III ступенів № 115

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Профорієнтаційна робота є важливим фактором, який забезпечує залучення абітурієнтів до університету. Крім того робота з профорієнтації показала активну присутність кафедри в освітньому просторі університету. Профорієнтаційна робота на кафедрі здійснюється з моменту її заснування.

Основна мета: надання профорієнтаційної підтримки учням в процесі вибору профілю навчання і сфери майбутньої професійної діяльності.

Завдання профорієнтаційної роботи кафедри – це можливість ознайомитися з історією, структурою університету, професорсько-викладацьким складом, навчальним процесом, студентським життям, а також з працевлаштуванням наших випускників.

На початку кожного навчального року на засіданні кафедри «Технології ліків» затверджений план профорієнтаційної роботи кафедри на навчальний рік.

Представники кафедри забезпечують адміністрацію освітніх установ і учнів інформаційними матеріалами, запрошують на День відкритих дверей.

На базі навчальних закладів  проведяться мультимедійні презентації університету і знайомство зі спеціальностями НФаУ. Профорієнтаційна робота проводиться не тільки серед школярів, але і їх батьків. Вплив батьків на своїх дітей досить велика. Тому важливо допомогти і батькам зробити правильний вибір майбутньої професії своїх дітей.

Кафедрою запропоновано закладам загальної середньої освіти перелік лабораторних занять, лекцій, тематичних екскурсій для учнів 7-11 класів, які проводяться кафедрами на базі Національного фармацевтичного університету.


 

 

 

 

 

 

Відповідальна за виховну роботу:

Орловецька Нінель Фатехівна, доцент, кандидат фармацевтичних наук


Виховна робота є одним із важливих і обов’язкових аспектів діяльності викладачів під час навчання студентів у ВНЗ. Цей вид роботи постійно проводиться усіма викладачами кафедри під час читання лекцій, проведення лабораторних та практичних занять, проходження виробничої практики, так і в позааудиторно час під час консультацій. Кафедральний план проведення виховної роботи затверджується на початку навчального року  у відповідності з основними напрямами виховної роботи університету:

 • національно-патріотичне виховання
 • моральне виховання
 • політичне виховання
 • естетичне виховання
 • фізичне виховання.

Проведення бесід зі студентами з актуальних питань нашого життя є одним із основних форм виховної роботи. Тематика бесід різноманітна:

Виховання культури здорового образу життя, Здоровий спосіб життя, Вплив алкоголю на організм людини, Основні поняття  здорового образу життя, Про шкоду паління, СНІД стосується кожного, Збереження репродуктивного здоров’я, Обережно, грип!, Профілактика грипу, 12 квітня – день космонавтики, Відлуння Чорнобиля.

Співробітники кафедри приділяють велику увагу підвищенню культурного рівня студентів. Протягом усього року викладачі організовують студентів для відвідування виставок, галерей, музеїв, кінотеатрів і театрів м. Харкова.

Постійно протягом року викладачі зі студентами відвідують виставки та заходи, які організовують співробітники бібліотеки, а також планшетні пересувні виставки Харківського історичного музею, а також ходи та концерти культурного центру НФаУ, присвячені святковим датам (День студента, День фармацевта, День Перемоги, 8 Березня, Новий рік, вибір міс НФаУ тощо).