Виховна робота: формування здорового світогляду студентства НФаУ

В рамках виховної роботи викладачами кафедри технології ліків проводяться лекції і бесіди щодо формування здорового світогляду молоді і прищеплення навичок здорового способу життя.

Але не лише викладчі пропонують теми для доповіді чи обговорення. Студенти також активно відкликаються на девіз “НФаУ – територія здоровя!” і пропонують власні теми для обговорення в рамках циклу лекцій “Здоровий спосіб життя”.

10 листопада 2021 року студентка групи Фм19(5,0д)-11 Левченко Катерина підготувала доповідь «Вітаміни у нашому житті». Тема виступу виявилася досить актуальною, оскільки вона стосується кожного. В доповіді було показано важливість правильного щоденного вибору продуктів харчування, що суттєво впливає на стан нашого організму. Тому доповідь поступово перейшла у дискусію і викликала активне обговорення.

Виховна робота: формування здорового світогляду студентства НФаУ