19 жовтня 2021 року відбулося засідання Апробаційної ради

19 жовтня 2021 року відбулося засідання апробаційної ради зі спеціальності 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Було заслухано доповідь докторанта кафедри технології ліків Мельник Галини Миколаївни, що представлена на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтичних наук за темою: «Теоретичне та експериментальне обґрунтування технології рідких та м’яких лікарських форм в умовах аптек».

Науковий консультант: завідувачка кафедри технології ліків, доктор фармацевтичних наук, професор Ярних Тетяна Григорівна.

19 жовтня 2021 року відбулося засідання Апробаційної ради

Рецензенти:

• завідувачка кафедри аптечної технології ліків, доктор фармацевтичних наук, професор Вишневська Лілія Іванівна;
  • завідувач кафедри промислової фармації та економіки Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації, доктор фармацевтичних наук, професор Шпичак Олег Сергійович;
  • завідувачка кафедри товарознавства, доктор фармацевтичних наук, професор Баранова Інна Іванівна.

19 жовтня 2021 року відбулося засідання Апробаційної ради19 жовтня 2021 року відбулося засідання Апробаційної ради

В засіданні та обговоренні прийняли активну участь проф. Немченко А.С., проф. Ярних Т.Г., проф. Вишневська Л.І., проф. Шпичак О.С., проф. Крутських Т.В., проф. Коваленко С.М., проф. Баранова І.І., проф. Яковлєва Л.В., проф. Хохленкова Н.В., проф. Сагайдак-Нікітюк Р.В., проф. Рубан О.А., проф. Толочко В.М., проф. Посилкіна О.В., проф. Панфілова А.Л., проф. Євтушенко О. М., проф. Малий В.В., проф. Яковенко В.К.