29 квітня 2021 року проф. Котенко О.М. була проведена зустріч з випускниками КЗОЗ «Куп’янского медичного фахового коледжу ім.Марії Шкарлетової»

29.04.21 проф. Котенко О.М. була проведена зустріч з випускниками КЗОЗ «Куп’янского медичного фахового коледжу ім.Марії Шкарлетової». На зустрічі була проведена мультимедійна презентація університету і знайомство зі спеціальностями НФаУ. Всім випускникам було запропоновано пройти пілотне тестування з базових дисциплін медичного профілю до Національного фармацевтичного університету онлайн.