30 квітня 2021 року Професором Левачковою Юлією Валентинівною пройдено курс підвищення кваліфікації викладачів

Професором Левачковою Юлією Валентинівною пройдено курс підвищення кваліфікації викладачів на базі Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету «ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ» який проходив з 21.01.2021 по 09.04.2021 і отримано сертифікат підвищення кваліікації. Цикл проводився в дистанційній формі на сайті дистанційного навчання.