8 листопада 2019 року викладачі кафедри ТЛ приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Професорсько-викладацький склад кафедри ТЛ доц. Живора Н.В. та ас. Пуль-Лузан В.В. взяли участь у написанні ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Захід щорічно проводится з нагоди святкування для української письменності та мови, що відзначається у цьому році 9 листопада. Прочитав текст диктанту у прямому єфірі Українського радіо та телеканалу UA: ПЕРШИЙ відомий мовознавець, педагог, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко, який є автором твору і нинішнього року вніс у текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.