18 листопада 2019 року відбулась науково-практична конференція «Антибіотикорезистентність: виклики та шляхи розв’язання проблеми в сучасному світі». Конференція була організована кафедрою епідеміології та кафедрою фтизіатрії та пульмонології Харківського національного медичного університету.

Від кафедри технології ліків участь брала студентка 3 курсу Мона Малік, яка отримала диплом ІІ ступеня.

18 листопада 2019 року відбулась науково-практична конференція «Антибіотикорезистентність: виклики та шляхи розв’язання проблеми в сучасному світі»18 листопада 2019 року відбулась науково-практична конференція «Антибіотикорезистентність: виклики та шляхи розв’язання проблеми в сучасному світі»