Відвідування Майстер-класу з флористики “Золота осінь”

Відвідування Майстер-класу з флористики "Золота осінь"
19 жовтня у Науковій бібліотеці в рамках роботи літературно-естетичного клубу “Гармонія” відбувся майстер-клас з флористики “Золота осінь”, який відвідали студенти 3 курсу 9 і 10 груп разом з викладачами доц. Орловецькою Н.Ф. і доц. Данькевич О.С.

Захід провели завідувач сектору культурно-просвітницької роботи Українська С. М. та завідувач сектору читальних залів Кочетова Н.Ю.
Під час проведення майстер-класу кожен зі студентів власноруч виготовив букет квітів із природних матеріалів. Проведення подібних заходів сприяє розвитку творчої активності студентської молоді.
Відвідування Майстер-класу з флористики "Золота осінь"
Літературно-естетичний клуб «Гармонія», що діє при Науковій бібліотеці НФаУ, організував «Творчу майстерню», в якій всі бажаючі мають змогу навчитися різноманітним видам декоративно-прикладного мистецтва (вишивці бісером, валянню з вовни, декупажу, флористиці, плетінню гачком та ін.).