29 січня 2023 року завідувачем кафедри технології ліків, професором Тетяною ЯРНИХ та асистентом Світланою ОЛІЙНИК пройдено міжнародне науково-педагогічне стажування

Завідувачем кафедри технології ліків, професором Тетяною ЯРНИХ та асистентом Світланою ОЛІЙНИК пройдено міжнародне науково-педагогічне стажування у Вищій школі менеджменту інформаційних систем (ISMA) (м. Рига, Латвійська Республіка) на тему «ПРОБЛЕМИ ТА СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ ТА КРАЇНАХ ЄС» зі спеціальності «Педагогіка» яке проходило у період з 19.12.2022 р. по 29.01.2023 р. і отримано сертифікати науково-педагогічного стажування 180 годин / 6 кредитів.