Профорієнтаційний захід “Знайомство з НФаУ”

Профорієнтаційний захід "Знайомство з НФаУ"

В рамках Дня відкритих дверей 11 грудня о 9 годині на кафедрі технології ліків професором Котенко О.М., доцентом Данькевич О.С. та доцентом Пуль-Лузан В.В. проведено профорієнтаційний захід “Знайомство з НФаУ”.

Профорієнтаційний захід "Знайомство з НФаУ"Профорієнтаційний захід "Знайомство з НФаУ"

Майбутні абітурієнти та їх батьки оглянули навчальні лабораторії кафедри, переглянули тематичні відоероліки щодо роботи здобувачів вищої освіти в лабораторіях.

Доцент Пуль-Лузан В.В. провела майстер клас приготування екстемпоральної лікарської форми, залучивши до процесу двох бажаючих. Майбутні абітурієнти із задоволенням приготували власноруч свою першу лікарську форму і прийняли активну участь в обговоренні технологічного процесу і хімізму, що зумовлює отримання стабільності лікарських препаратів.

Профорієнтаційний захід "Знайомство з НФаУ"

Гості задавали багато питань щодо організації навчально процессу, обсягу знань і вмінь, що отримуюють майбутні студенти при вивченні дисципліни аптечна технологія ліків.