Науково-практичний семінар

«Актуальні питання аптечної технології ліків»

У рамках семінару було заслухано доповіді доцента кафедри технології
ліків Буряк Марини Валеріївни на тему «Розробка технології
екстемпорального гелю з кислотою гіалуроновою та декаметоксином» та
доцента Герасимової Ірини Вікторівни на тему «Розробка складу
екстемпоральних песаріїв (вагінальних супозиторіїв) з гіалуроновою
кислотою для підготовки родових шляхів».

17 вересня 2021 року на кафедрі технології ліків проведено науково- практичний семінар «Актуальні питання аптечної технології ліків».17 вересня 2021 року на кафедрі технології ліків проведено науково- практичний семінар «Актуальні питання аптечної технології ліків».
У дискусії прийняли участь проф. Ярних Т.Г., проф. Котенко О.М.,

доц.Ковальов В.В., доц. Данькевич О.С., доц. Орловецька Н.Ф., доц. Пуль-Лузан В.В.