Вітаємо доцента кафедри Данькевич Оксану Степанівну з отриманням подяки від Міністерства охорони здоров’я України!

Колектив кафедри технології ліків вітає з 100-річним ювілеєм Національний фармацевтичний університет

Колектив кафедри технології ліків щиро вітає кандидата фармацевтичних наук, доцента кафедри Данькевич Оксану Степанівну з отриманням Подяки від Міністерства охорони здоров’я України за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю!

Вітаємо доцента кафедри Данькевич Оксану Степанівну з отриманням подяки від Міністерства охорони здоров'я України!Вітаємо доцента кафедри Данькевич Оксану Степанівну з отриманням подяки від Міністерства охорони здоров'я України!Вітаємо доцента кафедри Данькевич Оксану Степанівну з отриманням подяки від Міністерства охорони здоров'я України!