Вітаємо Іванюк Олену Ігорівну із захистом дисертаційної роботи!

15 квітня 2021 року відбувся захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії асистента кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету Іванюк Олени Ігорівни на тему: «Розробка складу та технології гелю вагінального з ресвератролом та кислотою гіалуроновою», спеціальність 226 «Фармація».Науковий керівник: завідувачка кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Ярних Тетяна Григорівна.

Голова ради:

1. Половко Наталя Петрівна, професорка кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Вишневська Лілія Іванівна, завідувачка кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Баранова Інна Іванівна, завідувачка кафедри товарознавства Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Шматенко Олександр Петрович, начальник кафедри військової фармації Української військово-медичної академії, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Полова Жанна Миколаївна, завідувачка кафедри аптечної та промислової технології ліків Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.

Вітаємо Іванюк Олену Ігорівну із захистом дисертаційної роботи!