20 січня 2021 року асистент кафедри Пуль-Лузан В.В. провела виховну роботу

Асистент кафедри Пуль-Лузан В.В. разом зі здобувачами вищої освіти групи Фс18(5,0д)-09 провели бесіду стосовно правильного режиму харчування взимку, щоб не хворіти.

Холодна і сира погода послаблює наш імунітет, тому люди восени і взимку хворіють частіше. Підтримати організм людини можна не тільки вітамінами й імуностимуляторами, а й раціональним харчуванням. Однак якщо влітку нашому організму більше необхідні овочі та фрукти, то восени і взимку варто обов’язково урізноманітнити раціон продуктами тваринного походження та фізичним навантаженням.

Під час бесіди розглінули приклад харчової програми зимового періоду та поради дієтологів.

20 січня 2021 року асистент кафедри Пуль-Лузан В.В. провела виховну роботу20 січня 2021 року асистент кафедри Пуль-Лузан В.В. провела виховну роботу20 січня 2021 року асистент кафедри Пуль-Лузан В.В. провела виховну роботу