16 жовтня 2020 року у Національному фармацевтичному університеті відбувся важливий виборчий процес – вибори студентського парламенту.

16 жовтня 2020 року у Національному фармацевтичному університеті відбувся важливий виборчий процес - вибори студентського парламенту.

Участь студентів у виборчому процесі – вибори студентського парламенту

16 жовтня 2020 року у Національному фармацевтичному університеті відбувся важливий виборчий процес – вибори студентського парламенту. Участь у виборах прийняли більшість студентів університету, яких хвилює функціонування власної управлінської системи.

В повному складі прийняли участь у виборах власного парламенту студенти групи Фс18(5,0д)-12.