13 лютого 2020 року проведена виховна робота “Формування здорового світогляду””

13 лютого 2020 року проведена виховна робота "Формування здорового світогляду""

13 лютого 2020 року   студенти групи Фс17(5,0д)-12 разом із доц. Данькевич О.С. провели диспут-бесіду щодо застосування косметичних кремів та лікувально-профілактичних мазей для забезпечення належного догляду за шкірою обличчя.

13 лютого 2020 року проведена виховна робота "Формування здорового світогляду"" 13 лютого 2020 року проведена виховна робота "Формування здорового світогляду""

Обговорювана тема викликала велику зацікавленість серед молоді, до бесіди залучилися всі учасники групи. Студенти активно обговорювали вплив діючих компонентів мазей і кремів на шкіру, вплив мазевих основ на ефективність, оптимальний час та спосіб їх застосування, а також ділилися власним досвідом впливу на шкіру тих чи інших лікарських і косметичних засобів.