27 лютого 2020 року доц. Данкевич О.С. провела виховну роботу зі студентами

Студенти групи Фс17(5,0д)-12 разом з доц. Данькевич О.С. прослухали доповідь про наукову спадщину проф. Дерягіна Б.В., підготовану студентом групи Кобиком М. Біографія Дерягіна, представлена у доповіді, показала студентам його насичене наукове життя.

27 лютого 2020 року доц. Данкевич О.С. провела виховну роботу зі студентами

Автор презентації цікаво розповів про синтезовані Дерягіним нитевидні кристали діамантів – так звані діамантові вуса, і про методи нарощування діамантових кристалів при низькому тиску. Студенти згадували теорії і наукові положення, які вони вивчали в школі і в університеті при вивченні фізики, а також фізичної і колоїдної хімії.

27 лютого 2020 року доц. Данкевич О.С. провела виховну роботу зі студентами 27 лютого 2020 року доц. Данкевич О.С. провела виховну роботу зі студентами

Велику зацікавленість викликала теорія з мочуваності, над якою працював Дерягін Б.В., а також  теорія стійкості гідрофобних систем ДЛФО, названа так на честь учених, які її створили – Дерягіна, Ландау, Фервея, Овербека.