18 грудня 2019 року відбулась презентація другого тому книги «Величие Аlma mater – в людях»

Співробітники кафедри проф. Ярних Т.Г., доц. Рухмакова О.А., доц. Буряк М.В. прийняли участь у презентації другого тому книги «Величие Аlma mater – в людях».

Автор монографії – почесний ректор НФаУ, академік НАН України, професор Валентин Петрович Черних протягом 37 років очолював єдиний в Україні галузевий заклад вищої освіти – Національний фармацевтичний університет. У ході презентації відбулася демонстрація слайд-фільму про героїв двотомника, деякі з них були присутні у залі. Після перегляду гості мали змогу поспілкуватися, розповісти наживо історії зі сторінок книги, отримати подарунковий примірник книги та автограф.

18 грудня 2019 року  відбулась презентація другого тому книги «Величие Аlma mater – в людях»