16 жовтня 2019 року відбулось урочисте вручення сертифікатів розробникам дистанційних курсів

16 жовтня 2019 року  відбулось урочисте вручення сертифікатів розробникам дистанційних курсів

Протягом 2018-2019 н.р. в НФаУ проводилась апробація нових дистанційних курсів, розроблених кафедрами університету для начального процесу здобувачів вищої освіти 2-4 років навчання. Кожен з апробованих дистанційних курсів підлягав експертній оцінці на відповідність вимогам «Положення про експертизу дистанційного курсу в НФаУ» за структурною, змістовною і методичною складовою.

В результаті проведеної кафедрами активної роботи зі створення і удосконалення дистанційних курсів, у минулому навчальному році двадцять один дистанційний курс підтвердив свій високий рівень і отримав сертифікат відповідності, в тому числі і кафедра технології ліків за розробку курсу «Аптечна технологія ліків».

16 жовтня 2019 р. під час засідання Центральної методичної ради НФаУ, перший проректор з науково-педагогічної роботи А.І. Федосов урочисто вручив розробникам дистанційних курсів сертифікати і привітав з досягнутими результатами.

Вітаємо з визнанням Ваших досягнень! Бажаємо успіхів і натхнення в подальшій роботі!