Відкрите лабораторне заняття 10 вересня 2019 року

10 вересня 2019 року завучем кафедри доц. Рухмаковою О А. було проведено відкрите лабораторне заняття

з дисципліни «Аптечна технологія ліків» за темою «Приготування простих і складних порошків з лікарськими речовинами, що відрізняються прописаною кількістю, фізико-хімічними властивостями» для англомовних здобувачів вищої освіти 3 курсу 1 групи. На теоретичній частині заняття викладач обговорила проблемні питання технології порошків, провела опитування та тестовий контроль.

Відкрите лабораторне заняття 10 вересня 2019 року

Проведене заняття викликало великий інтерес у іноземних студентів та бажання подальшого виготовлення екстемпоральних лікарських засобів.

Відкрите лабораторне заняття 10 вересня 2019 рокуВідкрите лабораторне заняття 10 вересня 2019 рокуВідкрите лабораторне заняття 10 вересня 2019 року