21 вересня 2019 року НФаУ взяв участь у VI Освітньому проекті «Ніч науки»

Співробітники кафедри технології ліків НФаУ приймали участь у загальноміському заході наукової та профорієнтаційної направленості – «НІЧ НАУКИ»

З 16-00 до 22-00 відвідувачі мали змогу відвідати найкращі ВНЗ Харкова. У фармацевтичному Університеті майбутніх абітурієнтів зустрічали викладачі більшості кафедр.

Відвідувачі кафедри технології ліків мали змогу дізнатися про організацію навчання на кафедрі Технології ліків, власноруч приготувати суспензію конденсаційним методом  та здобути навичок користування мірним посудом.