Профорієнтаційна робота є важливим фактором, який забезпечує залучення абітурієнтів до університету. Крім того робота з профорієнтації показала активну присутність кафедри в освітньому просторі університету.

Профорієнтаційна робота на кафедрі здійснюється з моменту її заснування.

Основна мета: надання профорієнтаційної підтримки учням в процесі вибору профілю навчання і сфери майбутньої професійної діяльності.

Завдання профорієнтаційної роботи кафедри – це можливість ознайомитися з історією, структурою університету, професорсько-викладацьким складом, навчальним процесом, студентським життям, а також з працевлаштуванням наших випускників.

На початку кожного навчального року на засіданні кафедри «Технології ліків» затверджений план профорієнтаційної роботи кафедри на навчальний рік.

Робота по залученню молоді на навчання до нашого університету проводиться всіма співробітниками протягом року за наступними напрямками:

 1. Робота із закладами загальної середньої освіти та вищими навчальними закладами І-ІІ р.а. (медичного та фармацевтичного напряму підготовки).

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи університету і кафедри, за кафедрою закріплені наступні навчальні заклади м. Харкова, Харківської та Херсонської областей:

 1. Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової
 2. Куп’янська гімназія № 1 (Харківська обл.)
 3. Куп’янська гімназія № 2 (Харківська обл.)
 4. Куп’янська гімназія № 3 (Харківська обл.)
 5. Куп’янський НВК № 7 (Харківська обл.)
 6. Курилівський ліцей (Харківська обл.)
 7. Харківський приватний НВК «Харківський колегіум»
 8. Харківська ЗОШ I-III ступенів № 39
 9. Харківська ЗОШ I-III ступенів № 59
 10. Харківська гімназія № 79
 11. Харківська ЗОШ I-III ступенів № 81
 12. Харківська ЗОШ I-III ступенів № 92
 13. Харківська ЗОШ I-III ступенів № 115

 

Представники кафедри забезпечують адміністрацію освітніх установ і учнів інформаційними матеріалами, запрошують на День відкритих дверей.

На базі навчальних закладів  проведяться мультимедійні презентації університету і знайомство зі спеціальностями НФаУ. Профорієнтаційна робота проводиться не тільки серед школярів, але і їх батьків. Вплив батьків на своїх дітей досить велика. Тому важливо допомогти і батькам зробити правильний вибір майбутньої професії своїх дітей.

Кафедрою запропоновано закладам загальної середньої освіти перелік лабораторних занять, лекцій, тематичних екскурсій для учнів 7-11 класів, які проводяться кафедрами на базі Національного фармацевтичного університету.