Олімпіади

ОЛІМПІАДА З «ФАРМАЦІЇ»

 

Щорічно в Україні проходить Всеукраїнська олімпіада з Фармації серед студентів спеціальності «Фармація» фармацевтичних вузів і факультетів. Змагання проводиться з шести професійно орієнтованих дисциплін таким як: аптечна технологія ліків, заводська технологія ліків, організація і економіка фармації, фармацевтична хімія, фармакологія та фармакогнозія. Олімпіада проводиться в два тури – 1-й вузівський (відбірковий) і 2-й Всеукраїнський в одному з ВНЗ України, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Для визначення найкращих студентів щорічно наприкінці грудня, після закінчення вивчення дисципліни, на кафедрі проходить олімпіада з АТЛ серед студентів 3 курсу зі спеціальною фармацевтичною освітою (4 роки навчання).

Також у грудні  кожного року в НФаУ проводиться  відбірковий тур олімпіади з «Фармації», в якому приймають участь студенти 4 курсу (5 років навчання) та 3 курсу (4 роки навчання). Для підвищення рівня підготовки студентів до участі в олімпіаді проводяться додаткові консультації з теоретичних питань АТЛ та додаткові тренінги з приготування лікарських препаратів.

Переможці І туру проходять підготовку до участі у ІІ турі олімпіади з «Фармації», який проходить за рекомендацією МОНу у одному з ВНЗ України.

Для підвищення мотивації вивчення АТЛ у травні проходить кафедральна олімпіада з АТЛ серед студентів 3 курсу.

Викладачі кафедри бажають всім студентам відмінних знань.

Приймайте участь в олімпіаді з АТЛ!!!!!

 

 

Участь кафедри в олімпіадах (2014 – 2015 н.р.)

Участь кафедри в олімпіадах (2015 – 2016 н.р.)

Участь кафедри в олімпіадах (2016 – 2017 н.р.)