ОЛІМПІАДА З «ФАРМАЦІЇ»

 

Щорічно в Україні проходить Всеукраїнська олімпіада з Фармації серед студентів спеціальності «Фармація» фармацевтичних вузів і факультетів. Змагання проводиться з шести професійно орієнтованих дисциплін таким як: аптечна технологія ліків, заводська технологія ліків, організація і економіка фармації, фармацевтична хімія, фармакологія та фармакогнозія. Олімпіада проводиться в два тури – 1-й вузівський (відбірковий) і 2-й Всеукраїнський в одному з ВНЗ України, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Для визначення найкращих студентів щорічно наприкінці грудня, після закінчення вивчення дисципліни, на кафедрі проходить олімпіада з АТЛ серед студентів 3 курсу зі спеціальною фармацевтичною освітою (4 роки навчання).

Також у грудні  кожного року в НФаУ проводиться  відбірковий тур олімпіади з «Фармації», в якому приймають участь студенти 4 курсу (5 років навчання) та 3 курсу (4 роки навчання). Для підвищення рівня підготовки студентів до участі в олімпіаді проводяться додаткові консультації з теоретичних питань АТЛ та додаткові тренінги з приготування лікарських препаратів.

Переможці І туру проходять підготовку до участі у ІІ турі олімпіади з «Фармації», який проходить за рекомендацією МОНу у одному з ВНЗ України.

Для підвищення мотивації вивчення АТЛ у травні проходить кафедральна олімпіада з АТЛ серед студентів 3 курсу.

Викладачі кафедри бажають всім студентам відмінних знань.

Приймайте участь в олімпіаді з АТЛ!!!!!

 

 

Участь кафедри в олімпіадах (2014 – 2015 н.р.)

Участь кафедри в олімпіадах (2015 – 2016 н.р.)

Участь кафедри в олімпіадах (2016 – 2017 н.р.)

 

Отправить по электронной почтеНаписать об этом в блогеОпубликовать в TwitterОпубликовать в FacebookПоделиться в Pinterest

24-26 квітня 2019 пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю “Фармація”

Співробітники кафедри взяли активну участь у підготовці та проведенні II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Фармація”.

Для підвищення рівня підготовки студентів до участі  у ІІ турі доц. Орловецькою Н.Ф.  було проведено додаткові консультації з теоретичних питань  з АТЛ  та додаткові тренінги з приготування лікарських препаратів.

Далее »

25 квітня 2019 р. була проведена кафедральна олімпіада з АТЛ.

25 квітня 2019 р. була проведена кафедральна олімпіада з АТЛ серед студентів 3 курсу 9-16 груп спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» ОПП Фармація .

Переможцем став студент Веденьєв Сергій (10 гр.),

2 місце виборола студентка Швайка Юлія (12 гр.),

3 місце посіла Нестеренко Марія (12 гр.).

Всі учасники показали високий рівень знань і буди відзначені почетними грамотами та подарунками.

Олімпіада з АТЛ для англомовних студентів

На кафедрі Технології ліків 4 квітня 2019 року було проведено кафедральну студентську олімпіаду з Аптечної технологіїх ліків  серед англомовних студентів 3 курсу.

 

Далее »

1 тур Олімпіади з Фармації

06-07 лютого  2019 р. в НФаУ було проведено І (відбірковий) тур олімпіади з «Фармації», в якому прийняли участь 35 студентів 4 курсу (5 років навчання) та 3 курсу (4 роки навчання).

 

Далее »

Олімпіада з АТЛ

19 грудня 2018 р. на кафедрі ТЛ було проведено олімпіаду з АТЛ серед студентів 3 курсу, що мають кваліфікацію «Молодший спеціаліст», в якому прийняли участь 15 студентів. Далее »