11 лютого 2020 року проведено лекцію “Профілактика грипу та ГРВІ” в рамках фізичного виховання.

11 лютого 2020 року проведено лекцію "Профілактика грипу та ГРВІ" в рамках фізичного виховання.

11 лютого 2020 року в рамках фізичного виховання співробітники кафедри доц. Орловецька Н.Ф., ас. Олійник С.В., ас. Пуль-Лузан В.В. разом зі студентами 7 та 8 груп 3 курсу, денної форми навчання прослухали лекцію “Профілактика грипу та ГРВІ”.

Лектор: доц. Гейдерих Ольга Григорівна, кафедра мікробіології, вірусології та іммунології.

Лекція була актуальна, та викликала у студентів інтерес та безліч запитань.