28 вересня 2019 року відбувся День відкритих дверей НфаУ

28 вересня 2019 року в рамках «Дня відкритих дверей» кафедра Технології ліків гостинно прийняла майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Проф. Котенко О. М. розповів про особливості викладання профільних дисциплін у НФаУ, професорсько-викладацький склад кафедри, умови навчання та матеріально-технічне забезпечення занять з аптечної технології ліків і біофармації.

28 вересня 2019 року відбувся День відкритих дверей НфаУ

Доц. Данькевич О.С. звернула особливу увагу гостей на застосування у навчальному процесі інтерактивних технологій, мультимедійних засобів та відеоконференцзв’язку з метою прямих включень в роботу виробничих аптек України.

28 вересня 2019 року відбувся День відкритих дверей НфаУ

Великий інтерес абітурієнтів також викликала інформація завуча кафедри доц. Рухмакової О.А. щодо роботи студентського наукового товариства на кафедрі та перспективи проведення наукових досліджень під час навчання в Національному фармацевтичному університеті.