Протягом навчального року кафедрою Технології ліків сумісно з кафедрою Заводської технології ліків НФаУ поводиться цикл семінарів: «Законодавчі, технологічні та біофармацевтичні аспекти створення ліків», на яких виступають з доповідями співробітники кафедр, аспіранти та докторанти.

У рамках науково-практичного семінару «Нормативно-технологічні аспекти виробничої діяльності аптек у сучасних умовах» проводяться семінари – тренінги за темами:

  • «Впровадження стандартів НАП у виробничу діяльність аптек (технологічна документація)»;
  • «Сучасні аспекти приготування порошків в умовах аптек»;
  • «Сучасні аспекти приготування МЛФ в умовах аптек»;
  • «Сучасні аспекти приготування супозиторіїв в умовах аптек»;
  • «Авторські прописи: сучасна технологія».

 

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь, виступити з доповідями, або покращити навички роботи з сучасним обладнанням та вдосконалити технологічні прийоми приготування лікарських препаратів.


20 листопада 2020 р. планується проведення V Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії».


25 березня 2020 р. планується проведення Міжнародної науково-практичної конференції,

присвяченої пам’яті академіка УАН О. І. Тихонова,

«Застосування методів лікування і апіпрепаратів у медичній, фармацевтичній та косметичній практиці»

м Харків


14-15 листопада 2019 р. планується проведення IV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії».


14-15 листопада 2017 р. проведенно ІІI Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії».


12-13 листопада 2015 р. проведенно ІI Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії».


7-8 листопада 2014 року кафедрами технології ліків та заводської технології ліків НФаУ організовано та проведено I Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії» (зареєстрована в УкрІНТЕІ № 823 від 3 грудня 2013р.).


 

11 грудня 2019 р. відбувся науково-практичний семінар на кафедрі АТЛ

11 грудня 2019 р. відбувся спільний науково-практичний семінар, який був організований кафедрами аптечної технології ліків (АТЛ) і організації та економіки фармації (ОЕФ) НФаУ. Далее »

Науково-практична конференція «Антибіотикорезистентність: виклики та шляхи розв’язання проблеми в сучасному світі», листопад 2019 р.

18 листопада 2019 року відбулась науково-практична конференція «Антибіотикорезистентність: виклики та шляхи розв’язання проблеми в сучасному світі».

Далее »

Участь у конференціїї «Хімія природних сполук»

30.05-31.05 2019 року співробітники кафедри доц. Буряк М.В та доц. Герасимова І.В взяли участь у 5 Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Хімія природних сполук», яка відбулася на базі Тернопільського національного медичного університету ім.. І.Я. Горбачовського з доповіддю на тему «Розробка та дослідження лікарських препаратів на основі сировини природного походження на кафедрі технології ліків НФаУ». 

Робота ХХVІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Topical issues of new medicines development»

10 квітня 2019 року на кафедрі технології ліків НФаУ, сумісно з кафедрою заводської технології ліків,  в рамках роботи ХХVІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Topical issues of new medicines development», відбулось секційне засідання.

Далее »

Науково-практичний семінар «Законодавчі, технологічні та біофармацевтичні аспекти створення ліків»

05 листопада 2018   на кафедрі технології ліків відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар «Законодавчі, технологічні та біофармацевтичні аспекти створення ліків» Далее »