Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній
науково-практичній Інтернет – конференції

«Технологічні та біофармацевтичні аспекти
створення лікарських препаратів різної направленості дії»

26 листопада 2020 р.

На базі кафедр Технології ліків та
Заводської технології ліків
Національного фармацевтичного університету,
м. Харків

Запрошення на конференцію 26.10.2020

Invitation to the conference 26.10.2020

Приглашение на конференцию 26.10.2020

Напрямки конференції:

 • Проблеми та перспективи створення лікарських препаратів різної спрямованості дії (лікувально-косметичних, гомеопатичних та ветеринарних).
 • Сучасна технологія екстемпорального виготовлення ліків.
 • Оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратіву різних лікарських формах.
 • Технологія та контроль якості парфумерно-косметичних засобів.
 • Інформаційні технології і автоматизація наукових досліджень з розробки лікарських засобів.
 • Створення нутрицевтичних засобів та виробів медичного призначення.
 • Дослідження і стандартизація біологічно активнихсполук.
 • Організаційно-економічні аспекти діяльності фармацевтичних підприємств у сучасних умовах.
 • Маркетингові дослідження сучасного фармацевтичного ринку.
 • Фармакологічні дослідження біологічно активних речовин.
 • Нанотехнології у фармації.
 • Сучасна біотехнологія

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Публікація тез безкоштовна.

Прийом публікацій до 29 жовтня 2020р.

 


Міжнародна науково-практична конференція, присвячена пам’яті академіка УАН О. І. Тихонова, «Застосування методів лікування і апіпрепаратів у медичній, фармацевтичній та косметичній практиці» 25 березня 2020 р., м Харків

Конференція зареєстрована Українським інститутом науково-технічної експертизи та інформації (посвідчення № 436  від 13 серпня 2019 року).

МАТЕРІАЛИ Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої пам’яті академіка УАН О. І. Тихонова


IV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Технологічні та біоармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії” 14-15 листопада 2019 р., м.Харків 

МАТЕРІАЛИ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії»

Скачати


14-15 листопада 2017 р. проведено ІІI Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії».


12-13 листопада 2015 р. проведено ІI Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії».


7-8 листопада 2014 року кафедрами технології ліків та заводської технології ліків НФаУ організовано та проведено I Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії» (зареєстрована в УкрІНТЕІ № 823 від 3 грудня 2013р.).


 

19-20 травня 2020 року онлайн участь у науково-практичній дистанційній конференції, м. Івано-Франківськ

19-20 травня у м. Івано-Франківськ відбулась науково-практична дистанційна конференція з міжнародною участю

«СУЧАСНІ НАПРЯМКИ УДОСКОНАЛЕННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ: ВІД
РОЗРОБКИ ДО ВИКОРИСТАННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ПРИРОДНОГО І СИНТЕТИЧНОГО пОХОДЖЕННЯ», ПРИСВЯЧЕНОЇ 75-й РІЧНИЦІ УНІВЕРСИТЕТУ ТА 20-Й РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ
ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Далее »

25 березня 2020 року пройшла міжнародна науково-практична дистанційна конференція «Застосування методів лікування і апіпрепаратів у медичній, фармацевтичній та косметичній практиці»

25 березня 2020 р. на базі кафедр технології ліків, косметології і аромології Національного фармацевтичного університету за участі Всеукраїнської асоціації апітерапевтів проведено міжнародну науково-практичну дистанційну конференцію «Застосування методів лікування і апіпрепаратів у медичній, фармацевтичній та косметичній практиці», присвячену пам’яті академіка УАН, професора О. І. Тихонова.

Далее »

18 листопада 2019 року відбулась науково-практична конференція «Антибіотикорезистентність: виклики та шляхи розв’язання проблеми в сучасному світі»

18 листопада 2019 року відбулась науково-практична конференція «Антибіотикорезистентність: виклики та шляхи розв’язання проблеми в сучасному світі». Конференція була організована кафедрою епідеміології та кафедрою фтизіатрії та пульмонології Харківського національного медичного університету.

Далее »

Участь у конференціїї «Хімія природних сполук»

30.05-31.05 2019 року співробітники кафедри доц. Буряк М.В та доц. Герасимова І.В взяли участь у 5 Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Хімія природних сполук», яка відбулася на базі Тернопільського національного медичного університету ім.. І.Я. Горбачовського з доповіддю на тему «Розробка та дослідження лікарських препаратів на основі сировини природного походження на кафедрі технології ліків НФаУ». 

Робота ХХVІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Topical issues of new medicines development»

10 квітня 2019 року на кафедрі технології ліків НФаУ, сумісно з кафедрою заводської технології ліків,  в рамках роботи ХХVІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Topical issues of new medicines development», відбулось секційне засідання.

Далее »