23 листопада 2020 року за допомогою платформи ZOOM відбулося засідання фахового семінару з попередньої експертизи дисертаційної роботи аспіранта кафедри технології ліків Іванюк Олени Ігорівни, що представлена на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) за темою: «Розробка складу та технології гелю вагінального з ресвератролом та кислотою гіалуроновою» і рекомендація для затвердження Вченою радою НФаУ членів разової спеціалізованої ради.

Науковий керівник: завідувачка кафедри технології ліків, доктор фармацевтичних наук, професор Ярних Тетяна Григорівна.

Рецензенти:

• завідувачка кафедри аптечної технології ліків, доктор фармацевтичних наук, професор Вишневська Лілія Іванівна;
  • завідувачка кафедри товарознавства, доктор фармацевтичних наук, професор Баранова Інна Іванівна.

В засіданні та обговоренні прийняли активну участь проф. Ярних Т.Г, проф. Вишневська Л.І., проф. Половко Н.П., проф. Коваленко С.М., проф. Баранова І.І., проф. Шульга Л.І., проф. Хохленкова Н.В., проф. Котенко О.М., проф. Рухмакова О.А., доц. Ковалевська І.В., доц. Левачкова Ю.В., доц. Бурда Н.Є., доц. Герасимова І.В., доц. Данькевич О.С., доц. Орловецька Н.Ф., доц. Буряк М.В., доц. Юр’єва Г.Б., доц. Ковальов В.В., ас. Пуль-Лузан В.В., ас. Олійник С.В., асп. Безкровна К.С.