12 жовтня 2020 року професором кафедри Технології ліків д.фарм.н. Котенко О.М. прочитано відкриту лекцію

12 жовтня 2020 року професором кафедри Технології ліків д.фарм.н. Котенко О.М. прочитано відкриту лекцію для здобувачів вищої освіти 4 курсу спеціальності «Фармація»

за темою «Фармако-технологічні методи оцінки вивільнення лікарських речовин із різних лікарських засобів».

Під час лекції були продемонстровані мультимедійні слайди та анімаційні матеріали, що відображають основні аспекти фармако-технологічні методи оцінки вивільнення лікарських речовин.