09 жовтня 2020 року  доц. Данькевич О.С. проведено відкрите заняття з дисципліни «Аптечна технологія ліків»

Проведено відкрите заняття з дисципліни «Аптечна технологія ліків» за темою

«Приготування концентрованих розчинів. Приготування рідких лікарських форм з використанням концентрованих розчинів».

На теоретичній частині заняття викладач розповіла, активно використовуючи можливості інтерактивної дошки Smart-board, про особливості технології концентрованих розчинів. Це сприяло підвищенню активності студентів, їх зацікавленості в обговоренні матеріалу заняття. Також, використання інтерактивної дошки, а саме тестуванням, дозволило студентам закріпити та систематизувати отримані знання та більш ретельно підготуватися до складання ліцензійного іспиту.

На практичній частині заняття студенти виконали індивідуальні завдання по приготуванню мікстур.
Під час заняття відбувся прямий зв’язок з аптекою “Феофанія”, м. Київ. Фармацевт аптеки, в режимі on-line, продемонструвала приготування мікстур за екстемпоральним прописом. На запитання, які виниклі у студентів, фармацевт дала вичерпні відповіді. Завідувач аптекою розповіла про виробничу діяльність аптеки, асортимент екстемпоральних препаратів, що виготовляються в аптеці, відповіла на запитання студентів та викладача.