Дистанційний науково-практичний семінар
«Актуальні питання аптечної технології ліків»,

21 жовтня 2020 року на кафедрі технології ліків проведено дистанційний науково-практичний семінар «Актуальні питання аптечної технології ліків» з використанням платформи ZOOM. 21 жовтня 2020 року на кафедрі технології ліків проведено дистанційний науково-практичний семінар «Актуальні питання аптечної технології ліків» з використанням платформи ZOOM.
У рамках семінару було заслухано доповідь аспіранта кафедри технології ліків Карпенко Ірини Анатоліївни на тему:

«Розробка складу та технології назального гелю з екстрактом солодкового кореня та ефірними оліями».

У дискусії прийняли участь проф. Ярних Т.Г., проф. Рухмакова О.А.,
доц. Герасимова І.В., доц. Юр’єва Г.Б., доц. Буряк М.В., доц. Данькевич О.С.,
ас. Пуль-Лузан В.В., ас. Олійник С.В.