13 травня 2019 року відбувся ІІ етап міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив»

13 травня 2019 відбувся ІІ етап міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив».

У номінації «Розумному місту – креативна молодь» було представлено 2 проекти  від кафедри технології ліків.

1. “Створення кровоспинного перев’язувального засобу” ( виконавець – студентка 5 курсу спеціальності «Фармація» Веровська А.В.,  науковий керівник – проф.  Хохленкова Н.В

2. «Удосконалення технології вітамінних очних крапель для лікування катаракти» (виконавець – студентка 5 курсу 2 групи спеціальності «Клінічна фармація» Кравченко І.В., науковий керівник – доц. Орловецька Н.Ф.

проф. Хохленкова Н.В., як представник НФаУ, виконувала обов’язки члена експертної ради Міського конкурсу студентських проектів “Харків – місто молодіжних ініціатив”.