Захист докторської дисертації

11.04.2019 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.605.02 при Національному фармацевтичному університеті відбувся захист докторської дисертації докторанта кафедри технології ліків НФаУ Стадніченко Олександра Вікторовича на тему «Наукове обгрунтування та розробка ліпосомальних протипухлинних лікарських засобів на основі іринотекану і оксаліплатину»

Захист докторської дисертації
Науковий керівник: доктор фармацевтичних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії Українив галузі науки і техніки Ярних Тетяна Григорівна

Офіційні опоненти: Давтян Лена Левонівна – доктор фармацевтичних наук, професор, завідуюча кафедрою фармацевтичної технології і біофармації Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика ;

Гладишев Віталій Валентинович – доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри технології ліків Запорізького державного медичного університету;

Шматенко Олександр Петрович – доктор фармацевтичних наук, професор, начальник кафедри військової фармації Української військово-медичної академії.

Вітаємо докторанта та керівника з успішним захистом!