Юр’єва Ганна Борисівна

Про кафедру технології ліків

Кандидат фармацевтичних наук, доцент, відповідальна за наукову роботу кафедри, секретар журналу “Вісник фармації”

Юр'єва Ганна БорисівнаЮр'єва Ганна БорисівнаЮр'єва Ганна Борисівна

В 2000 р. закінчила Національну фармацевтичну академію України за спеціальністю “Фармація”, кваліфікація – провізор. У 2001 році закінчила з відзнакою магістратуру НФаУ та отримала кваліфікацію магістра фармації.

З 2002  – асистент кафедри аптечної технології ліків НФаУ,

У 2005 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Розробка складу та технології рідких лікарських форм із силіксом».

З 2008 р. доцент кафедри аптечної технології ліків НФаУ.

Виконувала обов’язки секретаря кафедри аптечної технології ліків, відповідального за навчальну роботу англомовного контингенту студентів, відповідального за курс «Технологія гомеопатичних лікарських форм».

З 2017 року – доцент кафедри технології ліків НФаУ.

З 2017 року виконувала обов’язки секретаря методичних нарад кафедри.

З 2018 року – відповідальна за наукову роботу кафедри технології ліків.

З 2019 року – відповідальний секретар наукового фахового журналу «Вісник фармації».

Основні напрямки наукових досліджень:

• Розробка складу, технології та біофармацевтичні дослідження лікарських засобів на основі природної сировини.
  • Розробка екстемпоральних гомеопатичних лікарських засобів.

Наукові здобутки: Автор понад 180 наукових і навчально-методичних праць. Серед них 2 монографії, 2 підручника (англійська мова), 8 навчальних посібників, 140 наукових праць та 40 навчально-методичного характеру, у тому числі наукові праці, опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях – 40 (з них 4 статті у періодичних виданнях, включених до наукометричної бази Scopus), 2 патента, 4 інформаційних листа про нововведення в системі охорони здоров’я, 3 авторські свідоцтва.