Проведення конференцій, консультацій та семінарів

7-8 листопада 2014 року кафедрами технології ліків та заводської технології ліків НФаУ організовано та проведено I Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії» (зареєстрована в УкрІНТЕІ № 823 від 3 грудня 2013р.).

12-13 листопада 2015 р. проведенно ІI Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії».

Протягом навчального року кафедрою Технології ліків сумісно з кафедрою Заводської технології ліків НФаУ поводиться цикл семінарів: «Законодавчі, технологічні та біофармацевтичні аспекти створення ліків», на яких виступають з доповідями співробітники кафедр, аспіранти та докторанти.

У рамках науково-практичного семінару «Нормативно-технологічні аспекти виробничої діяльності аптек у сучасних умовах» проводяться семінари – тренінги за темами:

  • «Впровадження стандартів НАП у виробничу діяльність аптек (технологічна документація)»;
  • «Сучасні аспекти приготування порошків в умовах аптек»;
  • «Сучасні аспекти приготування МЛФ в умовах аптек»;
  • «Сучасні аспекти приготування супозиторіїв в умовах аптек»;
  • «Авторські прописи: сучасна технологія».

 

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь, виступити з доповідями, або покращити навички роботи з сучасним обладнанням та вдосконалити технологічні прийоми приготування лікарських препаратів.