КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ ЛІКІВ

Завідувач:

Ярних Тетяна Григорівна,

доктор фармацевтичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, заслужений професор НФаУ, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

 

Навчальні дисципліни:

  • аптечна технологія ліків;
  • технологія лікарських засобів;
  • біофармація;
  • лікарські препарати спеціального призначення – технологія ветеринарних препаратів;
  • методологія та логіка наукових досліджень
  • сучасна фармацевтична розробка.

 

Відповідальна за навчальну роботу кафедри доц. Азаренко Ю.М.

Відповідальна за методичну роботу кафедри доц. Буряк М,В.

 

Ініціативна накова тематика кафедри:

Розробка і удосконалення складу та технології екстемпоральних лікарських засобів – № державної реєстрації НДР: 0114U000947

Відповідальна за наукову роботу кафедри доц. Рухмакова О.А.

 

Державна премія України в галузі науки і техніки

У 2014 р. академіку Української АН, д.фарм.н., професору, заслуженому діячу науки і техніки України Тихонову О.І.  та д.фарм.н., професору, заслуженому діячу науки і техніки України Ярних Т.Г. присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки (Наказ президента України № 675/2014 від 23 серпня 2014 р.) за підручник «Аптечна технологія ліків» ( видавництва «Нова книга» м. Вінниця, 2007 р. – 640 с., іл.).

У підручнику реалізовано новітні організаційні форми навчального процесу з вивчення аптечної технології ліків, які передбачають використання також і сучасних інформаційних технологій та активних методів навчання: кабельне телебачення, комп’ютерні програми тощо.

Підручник є одним із базових для підготовки кадрів для фармацевтичної галузі  і використовується в усіх фармацевтичних вищих навчальних закладах і на фармацевтичних факультетах медичних вищих навчальних закладів України, Росії та інших країн.

У 2014 р. підручник «Аптечна технологія ліків» отримав гриф МОН України «Національний підручник».