9 жовтня на кафедрі ТЛ відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар, присвячений розробці нових лікарських препаратів.

Здобувачі кафедри ТЛ та ЗТЛ виступили з доповідями:

1. Розробка складу та технології вагінальних супозиторіїв з ацикловіром і ефірними оліями чайного дерева та чебрецю

(Літвінова Олександра Миколаївна, здобувач кафедри технології ліків; науковий кервіник – д.фарм.н., доц. Левачкова Ю.В.)

2.  Розробка складу та технології таблеток для лікування порушень гепатобіліарної системи

(Асланян Мілена Арменівна, здобувач кафедри заводської технології ліків; науковий керівник – д.фарм.н., проф. Бобрицька Л.А.)

У дискусії приймали участь: зав. каф. ЗТЛ , проф. Рубан О. А., проф. Дмитрієвськтй Д.І., проф. Гриценко В.І., проф. Бобрицька Л.О., доц. Ковалевська І.В., доц. Левачкова Ю.В.,

доц. Хохлова Л.М., доц. Чушенко В. М., доц. Маслій Ю.С., доц. Данкевич О.С.

Участь в VIII Наукових пікніках

Posted 18.09.2018 By Наталья Хохленкова

Співробітники кафедри технології ліків НФаУ разом зі студентами, приймали участь у загальноміському заході наукової та профорієнтаційної направленості — VIII «Наукових пікніках».

Усім відвідувачам були розкриті деякі секрети приготування лікарських препаратів  в аптечних умовах: найдавнішої лікарської форми  — порошків, а також, суспензій. Бажаючі змогли самостійно прийняти участь у технологічному процесі.

Почесну грамоту Національного фармацевтичного університету отримала доцент кафедри технології ліків

Данькевич Оксана Стапанівна

Рейтинг кафедри

Posted 06.09.2018 By Наталья Хохленкова

Кафедра технології ліків за результатами роботи протягом 2017-2018 н.р. посіла 10 місце у ТОП-10 найкращих кафедр НФаУ.

В номінації «Кращий доктор наук НФаУ» диплом ІІ ступеня отримала професор кафедри технології ліків

Хохленкова Наталя Вікторівна.

Міський конкурс «Харків — місто молодіжних ініціатив» проводиться в Харкові третій рік з ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

У номінації: «Розумному місту — креативна молодь» робота студентка 5 курсу 20 групи Бикасова В.В. під керівництвом доц. Орловецька Н.Ф. спеціальність «Фармація» зайняла 3-е-місце.

Урочисте нагородження переможців відбулося 25 червня.

18 травня 2018 р

Омельченко Іларіон Олександрович

захистив дисертаційну роботу на тему:

«Створення препарату седативної дії на основі субстанції ефіру α-бромізовалеріанової кислоти та олії м’яти в твердій формі»

Науковий керівник доктор фармацевтичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, заслужений професор НФаУ, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Ярних Тетяна Григорівна

30 березня 2018 р.

Бурдак Катерина Сергіївна

захистила дисертаційну роботу на тему:

«Створення препарату гепатопротекторної дії на основі субстанції адеметіоніну у формі таблеток»

Ярних Тетяна Григорівна

Профорієнтаційна робота