Posted 15.02.2018 By Володя

9 лютого 2018 року  в рамках програми естетичного виховання кураторами кафедри проф. Хохленкова Н.В., доц. Азаренко Ю.М. та доц. Ковальов В.В., разом з колективом бібліотеки було організовано відвідування майстер-класу з валяння вовни та виставки виробів з вовни, які проводила Т.І. Гужва для студентів  15 та 16 груп 3 курсу фармацевтичного факультету.

Posted 15.02.2018 By Володя

8 лютого 2018 року  в рамках програми естетичного виховання кураторами кафедри проф. Хохленкова Н.В. та доц. Ковальов В.В., разом з колективом бібліотеки було організовано відвідування майстер-класу з валяння вовни та виставки виробів з вовни, які проводила Т.І. Гужва для студентів  13 та 14 груп 3 курсу фармацевтичного факультету.  У заході також приймав участь проректор з виховної роботи Кухтенко О.С.

Posted 15.02.2018 By Володя

7 лютого 2018 року  в рамках програми естетичного виховання кураторами кафедри доц. Орловецька Н.Ф. та доц. Данькевич О.С., разом з колективом бібліотеки було організовано відвідування майстер-класу з валяння вовни та виставки виробів з вовни, які проводила Т.І. Гужва для студентів  11 та 12 груп 3 курсу фармацевтичного факультету. У заході також приймала участь директор наукової бібліотеки, канд. соц. наук. Гавриш Н. Б.

Posted 15.02.2018 By Володя

6 лютого 2018 року  в рамках програми естетичного виховання кураторами кафедри доц. Чушенко В.М. та доц. Орловецька Н.Ф., разом з коллективом бібліотеки було організовано відвідування майстер-класу з валяння вовни та виставки виробів з вовни, які проводила Т.І. Гужва для студентів  19 та 20 груп 3 курсу фармацевтичного факультету.

Posted 13.02.2018 By Володя

31 січня 2018 року студенти 12 групи 3 курсу фармацевтичного факультету з куратором доц. Орловецькою Н.Ф. та студенти 11 групи з куратором доц. Данькевич О.С. відвідали книжкову виставку «За честь, за волю, за українську долю», присвячену бою під Крутами.  Мета заходу –  вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності.

Posted 09.02.2018 By Володя

В рамках національно-патріотичного виховання студентів Національного фармацевтичного університету студенти  11 групи та 12 групи 3 курсу фармацевтичного факультету разом з кураторами доц. Орловецькою Н.Ф. та доц. Данькевич О.С. відвідали 24 січня 2018 року планшетну виставку «Українська революція 1917-1921 років». Студенти ознайомилися з історією утворення Української державності, представленої на фотографіях та копіях документів того часу.

Posted 05.02.2018 By Володя

3 лютого 2018 року в рамках «Дня відкритих дверей» кафедра технології ліків гостинно прийняла майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Гості мали змогу ознайомитися з навчальними лабораторіями і активно спілкувалися щодо кількості та порядку вивчення дисциплін на перших і старших курсах в НФаУ.

Зацікавленість гостей стосувалася також видів та баз практики, можливості участі в Студентському науковому товаристві з метою отримання досвіду з різних дисциплін вже на перших курсах, перспективи майбутнього працевлаштування та багатьох інших питань. Змістовне та тривале спілкування показало зацікавленість майбутніх абітурієнтів у грунтовному плануванні свого навчання і їх активну життєву позицію.

Posted 07.12.2017 By Володя

Проведено конференцію