14 лютого 2020 на кафедрі Технології ліків відбувся  науково-практичний семінар «Законодавчі, технологічні та біофармацевтичні аспекти створення ліків».

14 лютого 2020 року відбувся науково-практичний семінар «Законодавчі, технологічні та біофармацевтичні аспекти створення ліків» 14 лютого 2020 року відбувся науково-практичний семінар «Законодавчі, технологічні та біофармацевтичні аспекти створення ліків» 14 лютого 2020 року відбувся науково-практичний семінар «Законодавчі, технологічні та біофармацевтичні аспекти створення ліків»

Були заслухані та обговорені доповіді здобувачів :

1. Торопова Тетяна Миколаївна – здобувач вищої освіти кафедри технології ліків (наук. керівник: к.фарм.н., доц. Данькевич О.С.) «Біофармацевтичні дослідження вивільнення індометацину з мазей».
  2. Темченко Оксана Олександрівна – здобувач вищої освіти кафедри технології ліків (наук. керівник: к.фарм.н., доц. Данькевич О.С.) «Технологічні дослідження при капсулюванні екстемпоральних лікарських засобів».
  3. Вейсова Аліме Діляверівна – здобувач вищої освіти кафедри технології ліків (наук. керівник: к.фарм.н., доц. Данькевич О.С.) «Фармако-технологічні випробування розчинності супозиторіїв з анальгіном».

В обговоренні приймали активну участь викладачі кафедри ТЛ та ЗТЛ: проф. Котенко О.М., доц. Чушенко В.М., доц. Гербіна Н.А., проф. Бобрицька Л.О., доц. Ковалевська І.В., доц. Левачкова Ю.В., доц. Маслій Ю.С., доц. Данькевич О.С.