7 лютого 2020 року проведено профорієнтаційну роботу-КЗОЗ «Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової»

7 лютого 2020 року проведено профорієнтаційну роботу-КЗОЗ «Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової»

07 лютого 2020 року співробітники кафедри разом з приймальною комісією відвідали КЗОЗ «Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової». Проф. Котенко О.М. розповів про прийом на навчання до Національного фармацевтичного университету,умови навчання, вступні іспити.

Крім того, було проведено пілотне письмове тестування з профільних дисциплін для медичного коледжу, яке допоможе вступити до  Національного фармацевтичного университету.