10 лютого 2020 року на кафедрі органічної хімії НФаУ відбувся семінар-нарада для тьюторів і розробників дистанційних курсів

В рамках заходів по реалізації завдань і планів Національного фармацевтичного університету у 2019/2020 навчальному році 10 лютого 2020 року на кафедрі органічної хімії відбувся семінар-нарада викладачів, які є розробниками і тьюторами дистанційних курсів «Органічна хімія», «Неорганічна хімія».

Основним питанням, яке підлягало обговоренню, була розробка концепції створення 3-D навчальної програми та інтерактивних тренажерів для використання їх у форматі завдань або демонстраційних матеріалів у відповідних дистанційних курсах кафедр.

В ході дискусії було запропоновано кілька проектів, які можуть бути втілені в рамках запропонованого формату. Прийнято рішення щодо необхідності складання технічного завдання для створення 3-D навчальної програми й інтерактивних тренажерів до кожної з дисциплін.

Модератор семінару-наради – відповідальна за розвиток дистанційної освіти в НФаУ Данькевич О.С.