12 червня 2019 р. відбулося нагородження студентів НФаУ – переможців міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив»

12 червня 2019 р. відбулося нагородження студентів НФаУ - переможців міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив»

За підсумками конкурсу, який  четвертий рік поспіль проводиться за ініціативи Харківського міського голови Г.А. Кернеса, перемогу вибороли 10 студентів НФаУ, серед них – 2 студентки, члени СНТ кафедри технології ліків.

У номінації «Розумному місту – креативна молодь» наші студенти посіли 2-ге місце:

• Кравченко І. В. з проєктом «Удосконалення технології вітамінних очних крапель для лікування катаракти» (керівник – доц. Орловецька Н.Ф.)

• Веровська А. Д. з проєктом «Створення кровоспинного перев’язувального засобу» (керівник – проф. Хохленкова Н.В.)