Співробітники кафедри взяли активну участь у підготовці та проведенні II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Фармація”.

Для підвищення рівня підготовки студентів до участі  у ІІ турі доц. Орловецькою Н.Ф.  було проведено додаткові консультації з теоретичних питань  з АТЛ  та додаткові тренінги з приготування лікарських препаратів.

Також доц. Орловецька Н.Ф. була членом жюрі  з АТЛ.

24-26 квітня 2019 пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю “Фармація” 24-26 квітня 2019 пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю “Фармація”

проф. Хохленкова Н.В. виконувала обов’язки Голови апеляційної комісії.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю “Фармація” стали:

• 1-е місце − Козак Любов, Національний фармацевтичний університет;
  • 2-е місце – Власова Інна, Національний фармацевтичний університет;
  • 3-е місце – Карга Марина, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.

Щиро вітаємо переможців!