Захист кандидатської дисертації

Фотоальбом

11.04.2019 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.605.02 при Національному фармацевтичному університеті відбувся  захист кандидатської дисертації пошукувачем кафедри технології ліків НФаУ Літвіновою Олександрою Миколаївною на тему «Розробка складу та технології вагінальних супозиторіїв з ацикловіром і ефірними оліями чайного дерева та чебрецю»  (наук.керівник – д.фармац.наук, доцент кафедри технології ліків Левачкова Юлія Валентинівна).

Захист кандидатської дисертації

Офіційні опоненти:
Давтян Лена Левонівна – д.фармац.наук, професор, завідувач кафедри фармацевтичної технології і біофармації Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, ;
Сіденко Лариса Миколаївна – кандидат фармацевтичних наук, старший науковий співробітник лабораторії технології готових лікарських засобів ДП «Державний науковий центр лікарських засобів і медичної продукції»

Наші вітання пошукувачеві  та керівнику!!!