Відвідування творчої майстерні

14.02.2019 р. студенти 3 курсу  відвідали майстер–клас валяння з вовни «Творча майстерня», який проводився на базі Наукової бібліотеки НФаУ.

Провела майстер–клас Українська С. М. (завідувач сектору культурно-просвітницької роботи), переможець виставок творчих робіт співробітників НФаУ та обласних фестивалів-конкурсів «Іх друге покликання» та «Натхнення».  Під час майстер-класу студенти  зробили свій перший крок в опануванні цього виду творчості. На згадку у присутніх залишились червоні серця із вовни, які були зроблені своїми руками.

Відвідування творчої майстерні

Майстер-клас відвідали студенти 3 курсу груп Фс16(5,0д)9,10,16,  разом с проф. Хохленковою Н.В., доц. Орловецькою та доц. Данькевич О.С.

Зустрічі в даному форматі сприяють естетичному вихованню молоді, мотивують творчу активність.