Захист магістерських робіт

30.01.19 року на кафедрі технології ліків спільно з кафедрою аптечною технологією ліків пройшов захист магістеських робіт, які виконувались протягом 2017-2019 років  здобувачами вищої освіти заочної форми навчання.

Захист магістерських робіт
Голова Екзаменаційної комісії, Толочно Валентин Михайлович, доктор фармацевтичних наук, професор, заслужений професор НФаУ, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри управління та економіки фармації Інституту підвищення квалифікації спеціалістів фармації НФаУ, відмітив високий рівень виконаних магістерських робіт.

Захист магістерських робіт

Усі здобувачі успішно захистили магістерські роботи та отримали високі оцінкі.  Здобувачі Шуба Д.О. та Гутяр Н.Ю. отримали найкращу оцінку – 100 балів  з відзнакою.
Вітаємо усіх із успішним закінченням магістратури! Бажаємо успіхів!