Відвідування планшетної виставки “Народний костюм Слобожанщини: історія, традиції, сучасність”.

Відвідування  планшетної виставки "Народний костюм Слобожанщини: історія, традиції, сучасність".
З 9.11.18 р. по 15.11.18 р. в рамках патріотичного виховання  студентів НФаУ з метою знання історії і традицій рідного краю провідним бібліотекарем НФаУ Лисак Н.О. були прочитані лекції та проведено огляд експозиції стендів Харківського історичного музею ім. М. Ф. Сумцова “Народний костюм Слобожанщини: історія, традиції, сучасність”.

Лекції відвідали студенти 3 курсу  Фс16(4,0д)-03,  Фс16(5,0д)-10 (доц. Данькевич О.С.),
 Фс16(5,0д)-16 (проф. Хохленкова Н.В.) і  Фс16(5,0д)-15 (доц. Азаренко Ю.М.).