День відкритих дверей

15 грудня 2018 року в рамках “Дня відкритих дверей” кафедра технології ліків гостинно прийняла майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Завідувачка кафедри, проф Ярних Т. Г.  ознайомила гостей з навчальними лабораторіями, а також з організацією навчального процесу на кафедрі.

День відкритих дверей

доц. Данькевич О.С. розповіла про матеріально-технічне забезпечення навчального процесу, продемонструвала работу деякого обладнання.

День відкритих дверей
Зацікавленість гостей стосувалася також видів та баз практики, можливості участі в Студентському науковому товаристві з метою отримання досвіду з різних дисциплін вже на перших курсах, перспективи майбутнього працевлаштування та багатьох інших питань. Змістовне та тривале спілкування показало зацікавленість майбутніх абітурієнтів у грунтовному плануванні свого навчання і їх активну життєву позицію.

День відкритих дверей День відкритих дверей