Відкрите лабораторне заняття

28 листопада 2018 року проф. Хохленковою Н.В. було проведено відкрите лабораторне заняття з дисципліни «Аптечна технологія  ліків» за темою «Технологія суспензій з гідрофобними речовинами».На теоретичній частині заняття викладач активно використовував можливості інтерактивної дошки Smart-board. Це сприяло підвищенню активності студентів, їх зацікавленності в обговоренні матеріалу заняття.

На практичній частині заняття студенти виконали індивідуальні завдання по приготуванню суспензій.

Під час заняття відбувся прямий зв’язок з аптекою «24, м. Бориспіль. Фармацевт аптеки, в режимі on-line, продемонструвала приготування суспензії за екстемпоральним прописом. На запитання, які виниклі у студентів, фармацевт дала вичерпні відповіді. Завідувач апптекою розповіла про  виробничу діяльність аптеки, асортимент екстемпоральних препаратів, що виготовляються в аптеці, відповіла на запитання студентів та викладача.

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.