Іnfoday Horizon2020

15 листопада 2018 р. доц. Данькевич О.С. відвідала Іnfoday Horizon2020

15 листопада 2018 р. у Харківському Національному Університеті ім. В.Н.Каразіна було проведено інформаційний день «Програма ЄС «Горизонт 2020»: правила та можливості для участі» , за організаційної підтримки ХОДА, Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону, ГС “Харківський університетський консорціум” .У заході прийняли участь аспіранти, професорсько-викладацький склад закладів вищої освіти, співробітники науково-дослідних установ, менеджери проектів, спеціалісти у сфері міжнародних зв’язків.

Під час заходу представники освітянських та науково-дослідних установ і організацій Харківщини отримали інформацію про діяльність Програми в Україні, правила та умови участі, фінансові аспекти та особливості реалізації міжнародних дослідницьких проектів в рамках програми.

Іnfoday Horizon2020Іnfoday Horizon2020

Були представлені проекти:

1) Україна в програмі Горизонт 2020. Мережа НКП. Результати участі. Проект підтримки участі України в “Горизонт 2020” RI-LINKS2UA.

2) Програма наукової мобільності в програмі “Горизонт 2020”. Дії Марії Складовської Кюрі. Правила. Конкурси.

3) Європейська Рада з Досліджень. Умови участі. Можливості для України.

4) “Горизонт 2020”. Правила участі. Фінансові аспекти програми “Горизонт 2020”.

А також були представлені презентації проектів-учасників програми:

– AERO-UA, RADIAN, DiCoMi, AMBEC, ECHO, DENOX – Національний аерокосмічний Університет ім. М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”

– MagIC – Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна

– TUMOCS – Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б. І. Вєркіна Національної академії наук України

– EUROFUSION – Національний науковий центр Харківський фізико-технічний інститут

– EQUAL-IST “Gender Equality Plans for Information Sciences and Technology Research Institutions” Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця