05 листопада 2018   на кафедрі технології ліків відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар «Законодавчі, технологічні та біофармацевтичні аспекти створення ліків»

На семінарі було заслухано доповідь здобувача кафедри технології ліків Стадніченко Олександра Вікторовича на тему: “Наукове обгрунтування та розробка ліпосомальних протипухлинних лікарських засобів на основі іринотекану і оксаліплатину” (науковий керівник – д.фарм.н., професор Ярних Т. Г.).

Доповідь викликала значний інтерес.

Науково-практичний семінар «Законодавчі, технологічні та біофармацевтичні аспекти створення ліків» Науково-практичний семінар «Законодавчі, технологічні та біофармацевтичні аспекти створення ліків»

У дискусії брали участь доц. кафедри ТЛ Чушенко В.М,, проф. каф. ЗТЛ Дмитрієвський Д.І., доц. каф. ТЛ Орловецька Н.Ф., доц. каф. ЗТЛ Ковалевська І.В., доц. каф. ТЛ Данькевич О.С.